lejek growth hackingowy
Jesteś w dobrych rękach
Zbudujemy dla Ciebie skalowalny proces wzrostu

Growth hacking to nowe podejście do działań marketingowych, z powodzeniem stosowane przez amerykańskie startupy. Tradycyjny marketing skupiał się zazwyczaj tylko na pozyskiwaniu potencjalnych klientów – growth hacking koncentruje się na działaniach na każdym etapie lejka sprzedażowego – takich jak akwizycja, aktywacja, retencja, zysk i polecenia produktu.

01

AkwizycjaDobór słów kluczowych

Za pomocą pozycjonowania, reklam i innych narzędzi zadbamy o pozyskiwanie nowych użytkowników Twojego produktu lub usługi

02

AktywacjaGoogle I Bing I Yandex

Pomożemy Ci wdrożyć funkcje i procesy, które pozwolą Ci zatrzymać użytkowników na dłużej

03

RetencjaOdnośniki do Twojej witryny

Zadbamy, aby użytkownicy zostali z Tobą jak najdłużej

04

ZyskWpływ działań SEO

Pomożemy Ci wdrożyć rozwiązania, które pozwolą na jak najwyższą monetyzację Twoich klientów

05

PoleceniaOdnośniki do Twojej witryny

Wdrożymy odpowiedni system poleceń, tak aby każdy nowy użytkownik „przyprowadzał” ze sobą kolejnych

Dlaczego growth marketing?

Rozwój Internetu znacząco wpłynął na zmianę ludzkich zachowań – pojawiły się media społecznościowe, nowe narzędzia marketingowe, nowe metody analityki. Zmieniła się także definicja produktu – coraz częściej mamy do czynienia z produktami cyfrowymi jak np. plik z muzyką, ebook. Zmienił się także sposób dystrybucji produktów – nie musimy już wychodzić z domu, by coś kupić.

Dlatego też tradycyjny procesy marketingowe potrzebowały adaptacji do zmieniającej się rzeczywistości. Tutaj pojawia się growth hacking, który skupia się na każdym etapie pozyskiwania klienta. Growth marketing to proces, który pozwoli na uporządkowanie Twoich aktywności marketingowych, a za pomocą szybkich testów – wybrać te, w które szybki i efektywny sposób zbudują wzrost w Twojej firmie.

Zapytaj o bezpłatny audyt działań marketingowych Twojej firmy
Kontakt